S kým spolupracujeme

Odkazy na spolupravující sportovní spolky, společnosti, ordinace..

SK Hanácká Slavia Kroměříž

Někdy v roce 1901 se začíná v Kroměříži neoficiálně hrát kopaná. Po 1.světové se sloučili SK Haná, FK Kroměříž a Olympie Kroměříž a založili v roce 1919 nový klub – slavnou HANÁCKOU SLAVII KROMĚŘÍŽ.
Link: http://www.hskromeriz.cz

HK Kroměříž

Hokejový klub v Kroměříži vznikl již v roce 1913, jen pět let po vzniku Českého hokejového svazu. Mužstvo mužů hraje v současné době krajskou soutěž. Velmi dobrých kvalit i výsledků dosahují mládežnické týmy. Například v sezoně 2010 / 2011 dosáhli mladší žáci obrovského úspěchu tím, že vyhráli Ligu mladších žáků. Zároveň se tým mladších žáků stal Nejúspěšnějším mladým kolektivem města Kroměříže za rok 2010.
Link: http://www.hk-kromeriz.cz/

Kroměřížský basketbalový klub

Basketbal patří v Kroměříží mezi velmi populární sporty. Mužstvo mužů hrálo nedávno dokonce 2. basketbalovou ligu. V současnosti hraje tým Slavie Kroměříž soutěž OP střední Moravy a usiluje o navrácení do vyšší soutěže. Zápasy se hrají v hale TJ Slavia Kroměříž na Kotojedské ulici.
Link: http://www.basket-slavia.snt.cz

Bike Triatlon Morkovice

Klub spojuje aktivní sportovce v regionu zaměřené na cyklistiku a triatlon. Mezi nejznámější organizované závody patří " Morkovske chlap" a Morkovské ironman". Členská základna čítá kolem 40 členů, kteří velmi úspěšně reprezentují klub i na nadregionální úrovni. Reporty ze závodů je možnost získat na stránkách .
Link: http://www.biketriatlonmorkovice.cz

MUDr. Robert Jeník

Specialista na dětskou kardiologii, působí v nemocnici a nově i v privátní praxi. Ordinuje na ulici Havlíčkova 814 v Kroměříži v lékařském domě u nemocnice. Vyšetření je možno objednat na telefonním čísle 571 891 434 .
Link: ..

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, o.s. vznikl v roce 1991 z bývalé OB TJ Slavia Kroměříž. Oddíl má 41 členů se závodní registrací. Členové oddílu se úspěšně účastní závodů jak nejen v klasickém orientačním běhu, ale i v MTBO (orientační závody na horském kole) a Trail - O (disciplína pro sportovce s omezenou hybností zaměřená na čtení a správnou interpretaci mapy v terénu). Kroměřížský oddíl pravidelně pořádá závody. V září 2013 se konal Žebříček B – Morava na Tesáku, v srpnu 2014 se budou členové KOB Směr Kroměříž spolupodílet na pořádání jednoho ze závodů 19. Akademického mistrovství světa v orientačním běhu, a to přímo v historickém centru Kroměříže.http://www.wuoc2014.cz/ (stránky Akademického mistrovství světa)
Link: http://www.smerkromeriz.cz

Družstvo kanoistiky Kojetín

Členové Kanoistiky Kojetín, kategorie veteránů dračích lodí nad 50 let, tvoří českou reprezentační posádku Grand dragons. Družstvo se zúčastňuje závodů pořádané českou, evropskou a světovou asociací dračích lodí. Úspěchy družstva: opakovaně mistři republiky, rok 2010 ME Holandsko,Amsterdam : 4 stříbrné medaile, rok 2011 MS,USA,Tampa Bay: 2 stříbrné medaile, rok 2012 ME Anglie,Nottingham: 2 zlaté medaile, 1 stříbrná medaile, 1 bronzová medaile
Link: http://www.kanoistika.estranky.cz/

TJ plavecké sporty Kroměříž

Plavání v Kroměříži patří mezi tradiční a oblíbené sporty. Sportovní oddíl plavání připravuje adepty plaveckého sportu na kroměřížském plaveckém bazénu o délce 25 m. Oddíl se nevěnuje jen závodnímu plavání ale velkou pozornost věnuje také výuce plavání dětí a kondičnímu plavání.
Link: http://www.plaveckesporty-km.cz/

Filip Ospalý

Mistr Evropy ve středním triatlonu.
Link: http://www.ospaly.cz

FC Slovácko

1. FC SLOVÁCKO, a.s. (do roku 2004 1. FC Synot) je moravský fotbalový klub hrající 1. ligu. Klub sídlí v Uherském Hradišti. Klub vznikl v 1. července 2000 jako 1. FC Synot sloučením odvěkých rivalů 1. FC Synot ze Starého Města a FC Synot Slovácká Slavia Uherské Hradiště z Uherského Hradiště.
Link: http://www.fcslovacko.cz

Vít Schlesinger

Vít Schlesinger je vyhledávaný odborník na stravu a motivaci vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří i proslulá jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů. Klade důraz na komplexní pojetí sportovní přípravy a to na propojení tréninku s optimální stravou, dokonalou regenerací a vyrovnanou psychikou. Všechny tyto oblasti nejen zkoumá , ale získané poznatky aplikuje i sám na sobě. Je známý experimenty se svým tělem a posouváním hranic lidského potenciálu. O aktivním životním stylu, lidském potenciálu a motivaci také pravidelně přednáší a publikuje.
Link: http://www.vit-schlesinger.cz/cs/

Petr Vabroušek

Náš známý triatlet Petr Vabroušek má v letošním roce před sebou další výzvu . Je jí Marathon des Sables v Maroku. Písečný maratón nebo také Saharský maratón je považován za nejtěžší závod svého druhu vůbec.
Link: http://www.petrvabrousek.cz